Zadbaj profesjonalnie o swoich klientów z Kirby

Działając na Polskim rynku od 1994 w jako firma sprzedajaca i serwisująca sprzęt Kirby obserwujemy wielkie zmiany w branży hotelarskiej.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat nastapił olbrzymi wzrost hoteli średniej wielkości, pensjonatów, domów wczasowych ośrodków spa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych firm, nasze przedsiebiorstwo przygotowało specjalną ofertę. Wiemy, że dla Państwa, osób prowadzących czy zarządzających hotelem bardzo istotne znaczenie w codziennej pracy ma dobry sprzęt do pielęgnacji pokoji gościnnych.

Oferowany przez nas produkt , kompletny system do pielęgnacji - Kirby spełnia wszystkie te wymagania, łącząc jednocześnie wiele potrzebnych funkcji w całośc. Jest to sprzęt do głebokiego trzepania wykładzin i dywanów, a także materacy . Kirby pierze dywany metodą szamponowania, która to metoda zapewnia ich suchość w ciągu zaledwie kilku godzin. Kirby może byc jednocześnie froterką do podłóg twardych, parkietów bądź podłóg kamiennych. Jest to także najzwyklejszy odkurzacz.

Istotną czynnikiem naszej oferty jest cena . Posiadamy w swojej ofercie bardzo duży wachlarz cenowy urządzeń. Od fabrycznie nowych dla klientów najbardziej wymagających po sprzęt podemonstracyjny w dobrych cenach i ten nieco tańszy po programie odbudowy.

Dla Państwa istotne jest ,że obojetnie jaki sprzęt u nas kupicie otrzymacie na niego gwarancje i zostaniecie objęci serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Ponizej prezentujemy krótkie filmy obrazujące możliwości maszyn Kirby.