Odkurzacze Kirby. My wiemy o nich wszystko!

O NAS

Jesteśmy rodzinną firma funkcjonująca w dwóch branżach: medycznej oraz usługowo-handlowej. Jako firma LFM działamy nieprzerwanie od 1994 roku w tzw. biznesie Kirby.

Przez pierwsze 5 lat działaliśmy w ramach struktur KIRBY jako biuro lokalnego autoryzowanego dystrybutora. Od roku 1999 działamy jako biuro niezależne. Jesteśmy firmą rodzinna, której zależy na zadowoleniu klienta i najwyższych standardach obsługi i współpracy. Sprzedajemy maszyny Kirby po programie odbudowy oraz popokazowe wszystkich modeli.

Wraz z rozwojem internetu w 2003 roku zdecydowaliśmy się na sprzedaż Kirby przez internet stając się w ten sposób pierwsza Polska firma handlująca tym doskonałym sprzętem w sieci. Swoja witrynę dedykujemy tym wszystkim, którzy znają produkt i z rożnych względów chcieliby go kupić taniej. W 2009 roku uruchomiliśmy sklep internetowy z art do Kirby oraz Vorwerk. Maszyny KIRBY sprzedajemy wyłącznie poprzez internet co znacznie obniża cenę towaru ! Zrezygnowaliśmy z pracy handlowców w terenie.

W chwili obecnej firma nasza jest liderem na polskim rynku w sprzedaży i serwisowaniu KIRBY wśród firm działających poza oficjalna struktura dealerska KIRBY. Sprzedajemy części i akcesoria do wszystkich modeli KIRBY bez względu na ich rok produkcji. Serwisujemy i naprawiamy odkurzacze Kirby

Kupując od nas możesz wybrać pomiędzy maszyną Kirby, nieużywaną, popokazowa lub używaną po kompletnym programie odbudowy, na co ze zrozumiałych względów autoryzowane przedstawicielstwa nie mogą sobie pozwolić. Wszystkie maszyny, które sprzedajemy zostały wyprodukowane w fabrykach KIRBY w USA. Każda z nich posiada indywidualny nr fabryczny nadany przez producenta.

“Jako firma LFM działamy nieprzerwanie od 1994 roku w tzw. biznesie Kirby.”

W SPRZEDAZY POSIADAMY MASZYNY OD około 1000 zł W ZWYŻ.

NA WSZYSTKIE MASZYNY UDZIELEMY 3 LETNIEJ GWARANCJI !!!

Duże obroty jakie notujemy w sprzedaży materiałów eksplo-atacyjnych pozwoliły nam, w 2003 rok na nawiązanie współpracy ze znaczącym polskim producentem worków do odkurzaczy.

Jesteśmy jedyna firma w Polsce sprzedającą worki do Kirby z własnym logo.

Dodatkowo obsługujemy jeszcze

www.ikirby.pl
www.dobryodkurzacz.pl
www.stomatologialodz.com

LFM&Stomatologia

Kolejowa 10,
93-487 Łódź

NIP 729-135-71-17
Regon 471163668

Tel: 42 681 31 77
Tel: 42 681 31 82
Kom: 505 09 77 81
E-mail: biuro@ikirby.pl

Jesteśmy bezpośrednim importerem części z USA.

Od 2011 roku sprzedajemy także części do odkurzaczy Vorwerk. Jesteśmy ich bezpośrednim importerem z Niemiec.

Ważnym elementem naszej pracy jest serwis. Kładziemy szczególny nacisk na obsługę klientów z całego kraju.

Sprzęt popokazowy przed wystawieniem do sprzedaży jest poddawany gruntownemu przeglądowi.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Na tym budujemy swój rozwój.

Cześci stosowane do remontów i napraw maszyn są tylko i wyłącznie oryginalne.

Prowadzimy sprzedaż ratalną i za gotowką.

Zapraszamy do zakupów i współpracy

akcesoriakirby.pl